Hotel z parkingiem- hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest świetnie położony, jeśli życzysz sobie dostać się z niego do pięknych zabytków w mieście Kraka w szybko. Blisko jest Rynek Główny oraz dworzec PKP. Nieco dłużej zajmuje dotarcie do dzielnicy Żydowskiej, ale można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta część Krakowa to jedno z lepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne zabudowania z mrocznej epoki socjalizmu, jednak w środku został ładnie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel Wyspiański w KrakowieHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje a także ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach znajdują się także kawa i herbata, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by było możliwe w nich sprawnie manewrować wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu Krakowa, można znaleźć także imprezy i niezłe jedzenie. Posiada luksusowe kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. Latem może się tu zmieścić znacznie więcej osób, gdyż otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne położenie tego miejsca, jak i profesjonalna obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Podobne artykuły

Tagi:

Dodaj komentarz